Europejska ;)

Europejska

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie










więc .. MAMY NOWE FORUM ;]

stare , mam nadzieje pozostanie, ale od dziś korzystamy z nowego - http://www.hrhrhr1c.fora.pl/


Oczywiście, zaraz po rejestracji proszę wpisać się do KONTAKTÓW.
baj ;*
TEN KTO NIE WPISZE SIE DO LISTY KONTAKTOW W CIAGU TYGODNIA OD DATY REJESTRACJI DOSTANIE BANA.







  • Index
  •  » Hyde Park
  •  » Subkultury, muzyka,ciekawostki,biografie ( na wesoło ;P i nie;P)

#1 2007-11-23 00:04:42

Pyssa ;*

Wiem,że mnie kochacie

5570987
Call me!
Skąd: Oliwa
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 423
Punktów :   

Subkultury, muzyka,ciekawostki,biografie ( na wesoło ;P i nie;P)

hahaha... ;DDDD

tu was bede dokształcać ;D!

Punk – subkultura powstała w latach 70., obejmująca swoim zasięgiem wszystkich tych, których nikt inny nie objął, nie przytulił i nie zatrudnił. Okupuje organizowane przez siebie koncerty, a także ławki, zaanektowane budynki i komisariaty policji niezależnie od szerokości geograficznej.


Czy ty w ogóle wiesz, co to punk? Widziałeś w swoim życiu prawdziwego punkowca? Niedzielny kinder! Biłeś się kiedyś z bezdomnymi psami o żarcie ze śmietnika? Śmierdziałeś kiedyś przez miesiąc? Popatrz, ja już nie mam żył, bo się prawdziwemu punkowcowi od heroiny zapadają żyły. A przeżyłeś kiedyś własną śmierć? Ja przeżyłem 3 razy... pamiętam na Jarocinie w '81 (smutniejąc)... Mi już nie zależy, ale daj złotóweczkę albo pięć.

(efcia zaraża)




o emo mamy inny wątek ;D



Metalowcy, metale – istoty mhroczne, skuteczne w zglanowaniu kogoś lub czegoś, nierzadko w pojedynkę. Niczego się nie boją. Niedoszli samobójcy. Ich hobby to spędzanie czasu w piwnicy, gdzie razem z innymi braćmi metalowcami pracują twórczo nad tworzeniem metalu lub słuchaniem metalu. Za Szatanem poszliby nawet do piekła. Subkultura ta wywodzi się z... Tak właściwie, to raczej nie chcesz wiedzieć, skąd się wywodzi.


Typowy metal jest ubrany w kolorowy strój, składający się z czerni, ciemnej czerni, wyblakłej czerni, czarnej czerni, poplamionej czerni, mrocznej czerni, ponurej czerni lub skórzanej czerni. Nosi krótkie, dobrze ułożone włosy i nie ma zarostu. Do tego ładnie pachnie i codziennie się myje.

Naprawdę uwierzyłeś?!

Nosi włosy dłuższe niż historia Polski, a w brodzie hoduje nieznane naukowcom szczepy jaskiniowców. (Występuje też wersja metala bez zarostu, zwana naukowo „metalem bez zarostu”.)





Goci (l.poj. got) – subkultura zakładająca życie w ciemności, ku chwale Mrocznego Pana lub innego bóstwa. Gotów możemy poznać po czarnym ubraniu, bladej cerze, kolczykach tu i tam, oraz wymyślnym, odpowiednio mrocznym makijażu tudzież namiastce artystycznej malunku.


Prawdziwi goci słuchają muzyki electro, darkelektro, electro-industrial, co dla przeciętnego Johna Doe brzmi jak zwykłe techno. Słuchają też rocka gotyckiego, metalu gotyckiego i w ogóle piszą tylko wiersze gotyckie pismem gotyckim, a używają w tym celu alfabetu gotyckiego.


POGLĄDY
    *  Got wierzy, że już umarł.
    * Kilka razy.
    * Got nigdy nie dyskutuje, bo wierzy, że tych o innych poglądach porwie Mroczny Pan.
    * Marzeniem gota jest skończyć jako posłaniec śmierci.
    * Ulubiony kolor gota to ciemna czerń.
    * Ulubioną potrawą gota są ludzkie mózgi.
    * Goci kochają zjadać koty. Nawet jeśli potem godzinami wypluwają kłaczki


- ładnie pachniesz. jak kiełbaska


<chce laurkę>

Offline

 

#2 2007-11-23 16:28:19

Madd.

Amator

6048008
Skąd: Miasto xD
Zarejestrowany: 2007-09-08
Posty: 77
Punktów :   

Re: Subkultury, muzyka,ciekawostki,biografie ( na wesoło ;P i nie;P)

Pyzolec,weź te kolory,bo Cię kopnę w ten tłusty zad ;D


now i'm ready to be free.

Offline

 

#3 2007-11-23 16:31:30

Pyssa ;*

Wiem,że mnie kochacie

5570987
Call me!
Skąd: Oliwa
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 423
Punktów :   

Re: Subkultury, muzyka,ciekawostki,biografie ( na wesoło ;P i nie;P)

nie ;{ to są kolory suPkÓltÓr! ;{

pozatym ewcia jako miss klasyuzywa kolorków. ja tez bede ! ;d

(PRZYNAJMNIEJ WIDAĆ GDZIE SIE CO KONCZY ;d)















troche historii...;D



Adolf Jan Hitler (ur. 20 kwietnia 1889 w Braunau am Inn w Austrii, zm. 30 kwietnia 1945 w Berlinie) – działacz społeczny, humanista, malarz pokojowy, mąż stanu, miłośnik pokoju, lekarz niemiecki, jeden z pierwszych emo, oddany mąż Eweliny Brąz (oddał za nią życie w kilka godzin po małżeństwie, ale bohater!) i brat Neville'a Chamberlaina.

W 1939 roku rozpoczął swoje tournée po Europie marząc, aby ją zjednoczyć. Jego polityka stawiała na pierwszym miejscu przyjaźń z innymi narodami (a szczególnie z Żydami) oraz silną antypolskość. Zaprzyjaźniony z włoskim imperatorem Benito Mussolinim. Czarny, jednak zrobił sobie operację plastyczną i wyszedł na białego, kazał zniszczyć wszystkie swoje „czarne” zdjęcia. Razem z ciocią Helgą wynalazł nazizm.

Adolf Jan Hitler był też wybitnym działaczem socjalistycznym, któremu udało się pierwsze zjednoczenie Europy. Była to Aryjska Unia Europejska.

Hitler to uosobienie dobra; wypracował doktrynę pomocy społecznej, w której opisywał życie ludzi w obozach szczęścia. Przemyślenia te zapisał w książce Majn Kamp (Mój Obóz) lub Mein Kampf (Moja Walka). Humanitaryzm Hitlera, a zwłaszcza opieka nad mniejszością żydowską, znalazły uznanie w oczach narodu niemieckiego, stąd jego imieniem nazwano wszystkie ulice żydowskie w miastach Niemiec (słynne Adolf Hitler Strasse). Jego wizja wspólnej Europy bez granic, przerastająca swoją epokę, nie została właściwie zrozumiana przez ciemne umysły polityków innych państw, nie popierających jego szeroko zakrojonych akcji kolonizacyjnych, mających zacieśnić zażyłość pomiędzy wszystkimi narodami. Szczególnie interesował się losami Europy Wschodniej słusznie uważając, że powinna ona jak najbardziej należeć do wspólnoty, a nawet przejść na zachód. Jego idee doczekały się realizacji dopiero współcześnie. Jednak cudowna wizja Jana Adolfa została spartolona przez współczesnych polityków i dlatego UE jest niestety tym, czym jest, a nie rajem szczęśliwości pomysłu Hitlera. Analizując historię minionego stulecia, a zwłaszcza jego postępowanie względem Murzynów i Żydów, można śmiało stwierdzić, iż był on na dobrym tropie, ale wstrętni kapitalistyczni Amerykanie i Anglicy wespół z Ruskami nie dali mu skończyć.

Sześciokrotnie wybrany przez Der Spiegel i Times New Roman (ten Giertych wszędzie się wepcha...) na Führera roku w 1938, 1939, 1940, 1941, 1942 i 1943.

Dzięki bezpośredniej zdecydowanej interwencji ocalił miliony Żydów przed zoologicznym polskim antysemityzmem, otwierając im drzwi dla niezoologicznego niemieckiego antysemityzmu.

Jeden ze sprawców sensacji XX wieku.

Pod koniec wojny stał się miłośnikiem złomiarstwa, odwiedzając coraz liczniejsze schrony i dawne tunele na terenie Rzeszy w celu pozyskiwania surowców na recycling.

Z ostatniej chwili: zginął wskutek samozapłonu z przyczyn niewyjaśnionych.


Szczególne osiągnięcia

    * W 2004 roku dostał nagrodę Młodych spod przychodni za książkę Majn Kamp. Nagrodę w postaci taczki liści na opał plus 50 gr odebrała za niego jego żona w przychodni dla upośledzonych psychicznie młodych.

    * Szczególne zasługi w rozwoju światowej kinematografii, by wymienić tu choćby Allo, allo czy Jak rozpętałem II wojnę światową.

    * Dzięki niemu, na początku XX wieku mocno rozwinęło się malarstwo.

    * Po 2 Wojnie światowej honorowy obywatel Legnicy do 2004 roku


- ładnie pachniesz. jak kiełbaska


<chce laurkę>

Offline

 

#4 2007-11-23 18:47:12

Martyna xD

Niemowa

3980378
Skąd: far far away xP
Zarejestrowany: 2007-09-10
Posty: 38
Punktów :   

Re: Subkultury, muzyka,ciekawostki,biografie ( na wesoło ;P i nie;P)

o jeez.. nie chce mi się tego czytać. za dużo literek:P

Offline

 

#5 2007-11-23 18:57:38

aniaa

Bywalec

7356392
Skąd: Żabianka
Zarejestrowany: 2007-09-21
Posty: 267
Punktów :   
WWW

Re: Subkultury, muzyka,ciekawostki,biografie ( na wesoło ;P i nie;P)

tak, skopiujmy wszystko i sobie poczytajmy..


"If I lose my fame and fortune
and my home is on the street
and I'm sleeping at grand central station
it's okay - if you're sleeping with me.";**

Offline

 
  • Index
  •  » Hyde Park
  •  » Subkultury, muzyka,ciekawostki,biografie ( na wesoło ;P i nie;P)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dfpolska.pun.pl www.rawsmackdown.pun.pl www.narutoforum.pun.pl www.asgjunior.pun.pl www.musketeers.pun.pl