Europejska ;)

Europejska

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie










więc .. MAMY NOWE FORUM ;]

stare , mam nadzieje pozostanie, ale od dziś korzystamy z nowego - http://www.hrhrhr1c.fora.pl/


Oczywiście, zaraz po rejestracji proszę wpisać się do KONTAKTÓW.
baj ;*
TEN KTO NIE WPISZE SIE DO LISTY KONTAKTOW W CIAGU TYGODNIA OD DATY REJESTRACJI DOSTANIE BANA.







#1 2007-11-22 20:39:10

Borej300

Szkolny menel

Skąd: Sopot
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 150
Punktów :   

Polityka

Moji Drodzy.

Czegoś mi tu brakowało. Ja nie moge sie rozwijać. Polityka. Wszystko... Sprawy zagraniczne i wewnetrzne sprawy spoleczne i religijno-moralne. Ludzieeee chce popasc w konflikt z wami ;] Ja wiem ze to moze byc trudne bo mowie z sensem ;] i zawsze jest to prawda;p;] Samo dobro jak to kiedys ktos nazwal sie ;] (Kotlarz moze wiesz?/) A wiec polityka, kto ma cos do powiedzenia niech pisze od razu. !!


... i wogole wszystko co nam przeszkadza spokojnie lezec na sloncu trzymajac rece na piersiach panienek i patrzec na chmury typu kumulus w kolorze bialym, natomiast niebo jest przy tym niebieskie...

Offline

 

#2 2007-11-22 20:47:02

Pati <3

Niemowa

6589342
Skąd: Osowa ;]
Zarejestrowany: 2007-09-10
Posty: 37
Punktów :   

Re: Polityka

Hmmm...wstrzymuje się?

No może ewentualnie póóóóźniej

Offline

 

#3 2007-11-22 20:52:03

Borej300

Szkolny menel

Skąd: Sopot
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 150
Punktów :   

Re: Polityka

No wlasnie, zeby troche sfermentowac atmosfere a co do tego tematu jestem pewien ze jest osoba, ktora sie ze mna nie zgadza. Chyba ze zmodyfikowala poglady;]... Temat ... Z kim powinnismy sie bratać do kogo nam blizej czy do USA czy do UE ?? Z jakiej przyjazni jest wiecej korzysci ?? I moze do tego wzuce Irak bo to pieknie odzwierciedla co mamy od USA;] No wlasnie co z ta wojna w Iraku?? Co o tym wszystkim myslicie moji drodzy;]??


... i wogole wszystko co nam przeszkadza spokojnie lezec na sloncu trzymajac rece na piersiach panienek i patrzec na chmury typu kumulus w kolorze bialym, natomiast niebo jest przy tym niebieskie...

Offline

 

#4 2007-11-22 22:12:08

Bartek

Blooregard Q. Kazoo

2700220
Skąd: Wlk Kack
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 262
Punktów :   

Re: Polityka

Samo dobro jak to kiedys ktos nazwal sie ;]

Zdrojewski o Niesiolowskim, przy wyborze na vice-marszalka sejmu ;]

O czym tu mowic? Nowy rzad... nic sie nie dzieje


-Znasz Sandrę Pepkin?
-Czy ja znam Sandrę Pepkin?! Stawia laskę najlepiej w Hadesie

^^

Offline

 

#5 2007-11-22 22:13:38

Pyssa ;*

Wiem,że mnie kochacie

5570987
Call me!
Skąd: Oliwa
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 423
Punktów :   

Re: Polityka

dobra borej ;} twoja mocna strona ;D ja o polityce wiem tyle co usłysze ( w tym momencie powinnam być w mat-fizie ;D)

;}


czekamy na kotlarza?;]


- ładnie pachniesz. jak kiełbaska


<chce laurkę>

Offline

 

#6 2007-11-22 22:27:17

Danon

Amator

5198603
Skąd: Oliwa
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 52
Punktów :   

Re: Polityka

tych zolnierzy ktorzy zaatakowali niewinnych cywilów do pierdla na dozywocie ;]

Offline

 

#7 2007-11-22 22:35:00

Bartek

Blooregard Q. Kazoo

2700220
Skąd: Wlk Kack
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 262
Punktów :   

Re: Polityka

Wszyscy tam sa niewinni.
Przeciez nie mozna winic Talibow ze bronia sie przed kapitalistycznym najezdzca.
Przeciez nikt nie wie po co Hameryka tam wbila, bron jadrowa to malo przekonujacy argument, po za tym siedza tam juz kilka lat i nie znalezli ani sladu takowej jesli dobrze pamietam(ropa?). Wiec co maja zrobic tacy biedni arabowie.
Jak beda sie mieli powybijac to sie powybijaja, trudno.

A Polacy mam nadzieje za nowych rzadow sie stamtad wycofaja bo interesu w tym nie mamy zadnego.
Pakt z USA? Jakas drwina.


-Znasz Sandrę Pepkin?
-Czy ja znam Sandrę Pepkin?! Stawia laskę najlepiej w Hadesie

^^

Offline

 

#8 2007-11-22 22:47:34

Pyssa ;*

Wiem,że mnie kochacie

5570987
Call me!
Skąd: Oliwa
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 423
Punktów :   

Re: Polityka

Hameryka -- podoba mi się ;D  Ameryka musi co kilka lat sprawdzić stan swojej siły (wojska,broni) ;{ to dobzziii ludzie som.'-,-


- ładnie pachniesz. jak kiełbaska


<chce laurkę>

Offline

 

#9 2007-11-22 22:50:09

Bartek

Blooregard Q. Kazoo

2700220
Skąd: Wlk Kack
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 262
Punktów :   

Re: Polityka

Oni nie sprawdzaja stanu swoich broni tylko stan umyslow ludzi.
Przeciez sila ich wojska opiera sie na propagandzie prowojskowej i poczuciu odpowiedzialnosci za kraj.


-Znasz Sandrę Pepkin?
-Czy ja znam Sandrę Pepkin?! Stawia laskę najlepiej w Hadesie

^^

Offline

 

#10 2007-11-22 22:57:47

Pyssa ;*

Wiem,że mnie kochacie

5570987
Call me!
Skąd: Oliwa
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 423
Punktów :   

Re: Polityka

dobra ;D nic juz nie mówie ;{


- ładnie pachniesz. jak kiełbaska


<chce laurkę>

Offline

 

#11 2007-11-22 22:59:01

Bartek

Blooregard Q. Kazoo

2700220
Skąd: Wlk Kack
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 262
Punktów :   

Re: Polityka

Moge CI odstapic moja kwestie
(I tak wszystkim rzadza zydzi i masoni a towszystko to jeden wielki spisek )


-Znasz Sandrę Pepkin?
-Czy ja znam Sandrę Pepkin?! Stawia laskę najlepiej w Hadesie

^^

Offline

 

#12 2007-11-22 23:00:55

Pyssa ;*

Wiem,że mnie kochacie

5570987
Call me!
Skąd: Oliwa
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 423
Punktów :   

Re: Polityka

teoria spisku według Bartosza I P


- ładnie pachniesz. jak kiełbaska


<chce laurkę>

Offline

 

#13 2007-11-22 23:19:37

Borej300

Szkolny menel

Skąd: Sopot
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 150
Punktów :   

Re: Polityka

No czekamy na Pana Kotlarza ktory zapewne ma odmienne zdanie. Jak dla mnie to z irakiem jest prosta sprawa. Ropa, zagrozenie na drugim miejscu ( ale nie atomowe ) zagrozenie wojna z Iranem, ktora by doprowadzila do ładnego sajgonu na rynku ameryknskim. Powinnismy z tamtad wyjechac jak najwczesniej. Tylko dochodzi do tego ze nie wytrzymuja cisnienia i strzelaja gdzie popadnie. Prawdopodobnie padl tam tez rozkaz bo robia wszystko pod rozkaz w wojsku nie ma samowolki. Zostawic 15 chlopa niech szkola arabow jak sie bronic przed samym soba. Korzyscie bedziemy mieli wtedy kiedy bedzie tam spokoj a nie sadze ze to bdzie w przeciagu no najkrucej mowiac 5 do 10 lat. Kazdy rozsadny iwestor nie bedzie sie wpierdzielał w interes naftowy jezeli po dwoch dniach wjedzie tam ciezarowka wyladowana bobmabami i rozwali rafinerie. Musimy dostac jakis prezet i wydaje mi sie ze dostaniemy. Siedzimy tam tak dlugo ze Hameryczka ma obowiazek nam cos dac. No i nie mowmy o tych F 16 ktore sa nielotami;] Oczywiscie 48 samolotow droga nie chodzi ale je kupilismy a nie dostalismy ... Wynagrodzenie powinno byc w postaci wpuszczeniu inwestorow polskich na rynek. Ale to sie nie stanie dopoki nie powstanie tam stabilna sytuacja.


... i wogole wszystko co nam przeszkadza spokojnie lezec na sloncu trzymajac rece na piersiach panienek i patrzec na chmury typu kumulus w kolorze bialym, natomiast niebo jest przy tym niebieskie...

Offline

 

#14 2007-11-22 23:25:43

Bartek

Blooregard Q. Kazoo

2700220
Skąd: Wlk Kack
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 262
Punktów :   

Re: Polityka

Jak narazie to rynek sie zdestabilizowal przez kretynow z ju es ej ktorzy nie maja za co splacac kredytow.
Wojna w Iraku to jest to samo co w Zatoce Perskiej. Historia lubi sie powtarzac.


-Znasz Sandrę Pepkin?
-Czy ja znam Sandrę Pepkin?! Stawia laskę najlepiej w Hadesie

^^

Offline

 

#15 2007-11-22 23:26:02

Borej300

Szkolny menel

Skąd: Sopot
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 150
Punktów :   

Re: Polityka

Jeszcze waznym aspectem jest to w ktora strone isc. Ku Ameryce ktora normalnie kochamy :d moze dzisiaj troche ta milosc przechodzi kryzys no ale patrzac nie tak dawno w przeszlosc Ameryka byla rajem na ziemi dla nas. Albo ku Europie w ktorej jezeli chcemy cos znaczyc i cos uzyskac musimy ostro walczyc. Ale nie tak jak zaprezentowala nam to wspanila koalicja. Tylko rozmowa, dialogiem. Wydaje mi sie jedno oczywista oczywistoscia, im wieksza pozycja Polski w EU tym wiecej korzysci z przyjazni z Ameryka. Im wieksza nasza pozycja w EU tym wieksza karta przetargowa w rozmowach z USA. Noooo Czekamy na naszego Oponenta.


... i wogole wszystko co nam przeszkadza spokojnie lezec na sloncu trzymajac rece na piersiach panienek i patrzec na chmury typu kumulus w kolorze bialym, natomiast niebo jest przy tym niebieskie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumakwa.pun.pl www.muzykologia07.pun.pl www.ultraliga.pun.pl www.worldofbleach.pun.pl www.elitepl.pun.pl